STREAM MEDIA SERVIS

Našim zákazníkům dodáme přímé přenosy ze sportovních zápasů prostřednictvím internetu v HD kvalitě. Umístitelné na jakémkoliv webu, zobrazitelné na všech zařízeních.
VIDEO
Máme zkušenosti především s komentovaným video streamingem z tréninkových kempů fotbalových týmů. Od sezóny 2019/20 rovněž zastřešujeme např. florbalovým kladenským Kanonýrům přenosy z jejich domácích florbalových zápasů.

V živých video přenosech z především méně známých sportů a nižších fotbalových a hokejových soutěží vidíme díky razantnímu rozvoji internetu velký potenciál a věnujeme veškeré usílí do rozvoje a standartizace procesů. Díky streamingovému know-how, které je využitelné jak pro audio, tak video content a našemu zkušenému komentátorskému týmu dokážeme přiblížit zákazníkům a fanouškům přes internet dění na hřišti či palubovce i s kvalitním komentářem.

V současnosti používáme cross-platform řešení, které je plně kompatibilní s Windows, iOS, Android a MacOS prohlížeči bez nutnosti instalace doplňujicích pluginů. Používáme tzv. technologii sub-second streaming s ultra low latency, kde se zpoždění našich streamů pohybuje kolem jedné sekundy na všech platformách. Streamy jsou zabezpečeny pomocí HTTPS a také plně podporují IPv6 infrastrukturu.
UKÁZKY VIDEO PŘENOSŮ
Zobrazit více