AUDIOKOMENTÁŘE NA MÍRU
Díky speciálnímu know-how dokážeme profesionálně odkomentovat a odstreamovat na jakoukoliv platformu vybraný sportovní přenos za zlomek běžné ceny.
AUDIO
Dodáváme LIVE komentáře partnerům po celém světě. Naší specialitou jsou 90 minutové reportáže šité přímo na míru fotbalovým klubům, rádiím, sportovním portálům, sázkovým kancelářím aj. Každý měsíc odkomentujeme kolem 1000 fotbalových zápasů z nejrůznějších evropských a světových lig. A to od českého jazyka až třeba po brazilskou portugalštinu!

Nabízíme ale rovněž komentování jiných sportů jako např. hokeje, tenisu, házené, basketbalu a motoristického sportu. Díky speciálnímu know-how dokážeme z našeho studia či přímo ze stadiónu profesionálně odkomentovat jakýkoliv sportovní přenos za zlomek běžné ceny. A to včetně technického zastřešení a prostoru pro reklamu.
Jako náš zákazník se nemusíte o nic starat, stačí jen implementovat dodaný přehrávač do vlastní homepage, portálu nebo mobilní aplikace. S výkopem zápasu automaticky startuje náš další nezávislý studiový audio komentář a návštěvníci stránky si mohou vychutnat profesionální komentář, který určitě potěší každého fanouška. S mikrofónem za fotbalem bylo včera. My umíme víc. Ke komentáři zajistíme rovněž zápasovou infografiku, možnost poslechu na všech platformách a reklamní systém pro sponzory. Dle přání komentujeme buď nezávisle nebo s podporou týmu klubu, který si naši službu objednává (fanouškovský komentář).

Těžíme přitom z našich dlouholetých znalostí a zkušeností ze sportovního prostředí. Pracujeme výhradně pro zákazníky zabývajícími se sportovní tématikou. Dodáváme audiokomentáře pro Livesport, LiveScore, Flashscore, bet365, Tipsport, Fortunu, Spartu, Slavii atd.
UKÁZKY LIVE AUDIO PŘENOSŮ