Profil firmy
Zabýváme se vším, co souvisí s audiem, videem, přímými přenosy, záznamy, reportážemi a spoty ze sportovního prostředí. Díky speciálnímu know-how dokážeme profesionálně natočit, odkomentovat a odstreamovat jakýkoliv sportovní přenos v profesionální kvalitě za zlomek běžné ceny. A to včetně technického zázemí.
Jsme mezinárodní sportovně-redakční agentura se silným technologickým know-how specializující se především na produkci a streaming video přenosů a LIVE audio komentářů z významných sportovních událostí. Disponujeme motivovaným mezinárodním týmem složeným z komentátorů, reportérů, redaktorů, překladatelů a techniků.

Provozovatelům kurzových sázek na sportovní události dodáváme sportovní audio komentáře pro jejich platformy za účelem zviditelnění jejich postavení na trhu. Sportovním klubům pak zajišťujeme full-servis takzvaných fanouškovských rádií. Dokážeme zajistit i ozvučování počítačových her, psaní a editaci sportovních článků a výrobu reklamních spotů se sportovní tématikou.
Měsíčně dodáme z našeho pražského studia a díky našim zahraničním extérním komentátorům kolem 3000 nezávislých LIVE studiových audio komentářů ze sportovního prostředí se zaměřením především na fotbal v nejrůznějších jazykových mutacích. V našem týmu máme jak profesionální komentátory pracují pro významné televizní sportovní kanály, tak naše vlastní odchovance.

Náš Full Sevice pro provozovatele kurzových sázek na sportovní události zahrnující rovněž integraci profesionálních audio komentářů do platformy online sázkových kanceláří tvoří zhruba 50% naší činnosti.

První audio komentáře jsme začali dodávat již v roce 2011 pro společnost bet365 v češtině a ve slovenštině a objem komentářů rok od roku roste a neustále přibývají nové jazyky.
V našem portfóliu máme aktuálně dvě významné sázkové kanceláře, kterým dodáváme LIVE audio komentáře především z Ligy mistrů, Evropské ligy, Fortuna Ligy, Premier League, Bundesligy, La Ligy a dalších soutěží a sportů.

Audio komentáře jsou pro sázkové kanceláře čím dál více vnímány jako alternativa nebo doplněk k live video streamům či grafickému trackeru.

Jedná se o produkt, díky kterému si sázkař udělá výbornou představu o dění na hřišti i když nemá zrovna k dispozici přímý přenos – obzvláště praktické na mobilních přístrojích a pokud sázkař nechce nebo nemá možnost sledovat často nekvalitní internetové live streamy s časovým zpožděním.