NAŠI KLIENTI

Během působení na českém a zahraničním mediálním trhu jsme pro naše klienty ze sportovní branže úspěšně zrealizovali desítky projektů. Mezi naše partnery patří například UEFA, LiveScore, FotMob, FlashScore, 365scores, Fortuna či Tipsport
LIVE AUDIO STREAMING PRO POSKYTOVATELE ONLINE VÝSLEDKOVÉHO SERVISU:
LiveScore Group
Spolupráce s LiveScore Group navazuje na úspěšné testovací období, které jsme s klientem absolvovali během sezóny 21/22.
Uživatelé aplikací LiveScore Group si od sezóny 21/22 díky GBVision mohou vychutnat pořádnou porci live audio komentářů, které je vtáhnou do dění na zeleném pažitu. GBVision dodává LiveScore nezávislé live audio komentáře z anglické Premier League a dalších soutěží v anglickém jazyce.

Aplikace LiveScore je jednou z nejvíce užívaných aplikací fotbalového výsledkového servisu na světě, která operuje na všech kontinentech a takřka v každé zemi.
Součástí servisu je rovněž dodávání audio streamů pro firmy LiveScore Bet a Virgin Bet, které tím pádem zvyšují počet sázkových kanceláří v portfoliu GBVision.


Match en Direct
Audio projektem s jedničkou aplikací sportovního zpravodajství ve Francii, firmou Match En Direct, jsme navázali na naši úspěšnou spolupráci s Flashscore. Naším úkolem bylo námi dodávanými live audio komentáři francouzské Ligue 1 odlišit platformu zadavatele od konkurence a přivést nové návštěvníky, což se nám vzhledem k vysoké poslechovosti podařilo.

Od roku 2022 náš tým renomovaných francouzských profesionálních komentátorů na stránkách pro aplikaci
Match En direct zajišťuje komentáře pro všechny zápasy Ligue 1 ve francouzském jazyce. Za tím vším samozřejmě stojí infrastruktura GBVision, jelikož komentáře zákazníkovi dodáváme kompletně se streamem v rámci full-servisu.
Livesport
S výkopem jarní části sezony 2019/20 jsme ve spolupráci se světovou jedničkou v poskytování on-line sportovního zpravodajství, ryze českou firmou Livesport, odstartovali unikátní společný projekt zaměřený na audiokomentáře.

V pilotní části projektu jsme nejprve našemu klientovi dodávali české a slovenské audio-komentáře z vybraných soutěží, jako například Premier League, české a slovenské Fortuna Ligy, italské Série A, španělské La Ligy a německé Bundesligy.

Jelikož se naše komentáře osvědčily, rozhodl se Livesport rozšířit tuto službu i na své zahraniční Flashscore portály, a proto jsme se pro sezóny 2020/21 a 2021/22 stali exkluzivním dodavatelem audio komentářů pro Livesport.
Flashscore
Z našeho pražského studia, a díky našim externím komentátorům jsme v sezónách 20/21 a 21/22 pro portály Flashscore po celém světě dodaly měsíčně kolem tisícovky audiokomentářů, a to celkem v jedenácti jazykových mutacích. Kromě Češtiny a Slovenštiny se jednalo zejména o anglické, německé, italské, portugalské, španělské, ruské, dánské, rumunské, polské a francouzské audiokomentáře k významným fotbalovým zápasům.

Dodávané audiokomentáře pro Livesport/Flashscore se těšily velké oblibě, což potvrzuje i fakt, že hned za první víkend po spuštění služby si nás na portálech Flashscore poslechlo na 2 milióny uživatelů po celém světě!
LIVE AUDIO STREAMING PRO SÁZKOVÉ KANCELÁŘE:
Fortuna a.s.
Fortuna a.s. je další sázkovou kanceláří v portfoliu GBVision, která využívá pro zápasy, na které nemá zajištěné videostreamy, služeb v oblasti audio komentářů z dílny GBvision.

Fortuna a.s. je historicky prvním poskytovatelem kurzových sázek v České republice a v současnosti má více než 600 kamenných poboček napříč touto zemí. Zároveň má Fortuna velmi solidní jméno i ve střední Evropě, kde je aktivní především na polském, slovenském, chorvatském a rumunském trhu. Jsme velmi rádi, že se rovněž Fortuna rozhodla pro implementaci našeho produktu v podobě live audiokomentářů, který jí ruku v ruce s live trackerem zajistí delší čas klientů strávených na stránce a tím i větší šanci na podání sázky od klienta, což rozhodně ocení třeba u zápasů, kde je pro sázkovky nemožné získat video přenosy.
Tipsport a Chance
Významnému provozovateli kurzových sázek na sportovní události, společnosti Tipsport a.s., dodáváme od ledna 2018 sportovní audio komentáře pro platformy www.tipsport.cz a www.chance.cz.

Pro Tipsport se jedná se o ideální doplněk k video streamům. Nejvíce zápasů klientovi dodáme z anglické Premier League a soutěží UEFA, ať už se jedná o Ligy mistrů, Evropskou ligu, či poměrně nově vzniklou Ligu národů.

Tipsport byl prvním klientem z řad českých sázkovek, který se rozhodl zavést naše audiokomentáře k fotbalovým zápasům do svého portfolia a o to víc si ceníme vzájemné spolupráce.

LIVE AUDIO STREAMING PRO SPORTOVNÍ KLUBY:
Rádio Sparta pro nevidomé
I nevidomý fanoušek může procítit ten pravý fotbalový zážitek. Díky spolupráci s fotbalovou Spartou Praha plníme sny nevidomým sparťanským fanouškům, kteří mají díky našim profesionálním popisným komentářům možnost se vžít do duelu svého milovaného klubu. Služba funguje tak, že nevidomý fanoušek od našich komentátorů slyší ve speciálních, k tomuto účelu uzpůsobených sluchátkách nejen důkladný popis dění na hřišti, ale i ostatní užitečné informace, díky kterým si pak může udělat dokonalou představu o dění na hrací ploše i mimo ni.
FC Viktoria Plzeň
Jeden z nejúspěšnějších fotbalových klubů posledního desetiletí v České republice, Viktoria Plzeň, využila našich profesionálních LIVE komentářů pro svůj produkt "Rádio Viktoria" v sezoně 2017/18. Jednalo se o našeho prvního zákazníka z řad českých fotbalových klubů a díky tomuto projektu se nám posléze podařilo přesvědčit o přidané hodnotě této fanouškovské služby i další přední české kluby
SK Slavia Praha
Od sezony 2017/18 rovněž komentujeme pro tým SK Slavia Praha všechny mistrovské a pohárové zápasy, a to buď ze stadionu v Edenu, nebo v případě venkovních zápasů z našeho pražského studia.

Naše služba, která je volně přístupná na homepage úřadujícího mistra, obsahuje rovněž infografiku s ukazatelem aktuálního stavu zápasu a údajích o klubech, vše v plné režii naší firmy.
FC Slovan Liberec a FK Mladá Boleslav
Rovněž pravidelní účastníci evropských pohárových soutěží si vyzkoušeli náš produkt, který byl na homepage obou týmu nazván "Rádio Slovan" resp. "Rádio Bolka". Vzhledem k nižší fanouškovské základně obou celků zde zůstalo jen u pilotních zápasů, jelikož zde nebyla možnost ekonomické realizace.
FC Tatran Prešov
Na spolupráci se slovenským prvoligistou, Tatranem Prešov jsme se dohodli v sezóně 2016/17 a pro tento tradiční slovenský klub jsme odkomentovali všechny domácí i venkovní zápasy sezóny. Jednalo se o náš vstup na pole rádiových fanouškovských komentářů.
LIVE RÁDIO VSTUPY Z PRVNÍ FOTBALOVÉ LIGY PRO RÁDIO BEAT & SIGNÁL:
S mikrofónem za fotbalem pro Rádio Beat & Signál
Jednalo se o jeden z našich nejzajímavějších projektů, kde komentáři GBV v pravidelných intervalech měli vstupovat do vysílání Rádia Beat a Signál s nejčerstvějšími informacemi o dění na českých prvoligových fotbalových trávnících. Bohužel, jak to občas tak bývá, nakonec nedošlo k realizaci, ale i tak nám zbyly krásné nahrávky ze zkušebních zápasů, které by neměly upadnout v zapomnění.
KOMENTÁTORSKÝ SERVIS PRO AGENTURY ZAJIŠŤUJÍCÍM VIDEO PŘENOSY:
TVCOM
Zkušenosti a znalosti našich komentátorů nezůstávají pouze u fotbalového pažitu. Společnosti TVCOM jsme naše komentátory několikrát propůjčili, aby živě ze stadiónu odkomentovali duely druhé nejvyšší hokejové soutěže v Česku - Chance Ligy. Stalo se tak pro projekt Hokejka TV, který TVCOM zaštiťuje. Naši komentátoři prokázali širší dovednosti, když kromě klasického hlasového projevu také spolupracovali s vizuální režií tak, aby se divák mohl těšit z audiovizuálního zprostředkování utkání.
LIVE VIDEO PŘENOSY ZE SPORTOVNÍCH ZÁPASŮ:
Projekt Kladno Florbal
Od sezóny 2019/20 zastřešujeme kladenským Kanonýrům přenosy ze všech domácích florbalových zápasů. V živých video přenosech, především z méně známých sportů či nižších fotbalových a hokejových soutěží, vidíme velký potenciál. Věnujeme veškeré úsilí do rozvoje a standardizace našich procesů.

Díky zkušenému komentátorskému týmu a streamingovému know-how, které je využitelné jak pro audio, tak video content, dokážeme přiblížit přes internet dění na hřišti. Přenosy z florbalových utkání jsou obohaceny o aktuální informace z táborů obou týmů. Součástí služby je rovněž pozápasový rozhovor s vybraným domácím hráčem zápasu a s trénerem týmu.
Star Media Projekt
Naši komentátoři si zde několikrát vyzkoušeli televizní komentáře k přímým přenosům určeným pro YouTubový kanál fotbalové Slavie Praha. Obraz pro dané zápasy zajistila společnost Star Media, GBV dodal hlavního komentátora. Jednalo se o utkání slávistické juniorky v rámci Youth Champions League, slávistického B-týmu v ČFL nebo o přípravná utkání slávistického áčka.