GBV News

GBVision oznamuje partnerství s izraelským poskytovatelem sportovních výsledků 365scores

Brazilská Série A 2023/24, tedy nejvyšší brazilská fotbalová liga, se pomalu chýlí ke svému závěru. Ale pro uživatele 365scores přináší finiš brazilské nejvyšší soutěže jednu horkou novinku, která je ještě více vtáhne do zápasového dění.

365scores se spojil s GBVision, světovou jedničkou v produkci multijazykových integrovaných live audio komentářů, aby svým zákazníkům dodal nezávislé live audio komentáře ze Série A a z dalších populárních fotbalových lig v brazilské portugalštině.

365Scores je tzv. cross-media platforma, kterou od roku 2012 používá více než 40 milionů sportovních fanoušků po celém světě. 365scores patří mezi největší světové poskytovatele výsledků, statistik a dalších rychlých informací a nabízí milionům svým uživatelů nejrychlejší a nejpřesnější aktualizace online sportovních výsledků.

"Náš servis již využívá celá řada významných sázkových kanceláří, výsledkových aplikací a sportovních portálů na celém světě a jsme hrdí nato, že se tak významný hráč na trhu, jakým bezesporu izraelský technologický gigant je, rozhodl právě pro GBvision. Prvním dodaným zápasem pro našeho nového klienta se stalo utkání Série A Sao Paulo vs Cruzeiro, odehrané 3.11.2023 a počet odkomentovaných zápasů budeme kolo od kola neustále navyšovat. Zadání klienta zní jasně, mít nejkvalitnější možné audiokomentáře na brazilském trhu. Tomuto cíli jsme v přípravách podřídili všechno a angažovali jen ty nejrenomovanější fotbalové komentátory v čele s hvězdným Carlosem Martinezem", vysvětluje Lukáš Lakomec, Projektový manažer GBVision.

A Lukáš dále dodává: „365scores přitahuje obrovské množství zákazníků a stejně jako u jakékoliv jiné webové stránky nebo aplikace s živým skóre je důležité snížit pokles a zvýšit množství času, který zákazníci tráví na webu. Živé zvukové komentáře GBVision jsou pro toto ideální volbou a mohou vylepšit nabídku affiliate partnerů a celou zápasovou interakci.“

Chcete-li se dozvědět více o komentářích a fotbalovém obsahu GBVision, navštivte https://gbvision.eu/